Jacob Hägg akvarell

Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JACOB HÄGG (1839-1931): Fransk chassé-marée, signerad o daterad J Hägg 1897, akvarell, ca 15x22 cm
Avbildad: Erik Hägg "Örlogsliv" sid 163

543428

2018-05-14