Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JACOB HÄGG (1839-1931): Fransk chassé-marée, signerad o daterad J Hägg 1897, akvarell, ca 15x22 cm
Avbildad: Erik Hägg "Örlogsliv" sid 163
543428
2018-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här