Ritningsskåp vit plåt 1900/2000-tal

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

RITNINGSSKÅP, vit plåt, 1900/2000-tal, 6 lådor, ca 84x113, höjd 60 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smuts, fläckar, bucklor kan förekomma, nycklar medföljer

543440

2018-05-16