Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RITNINGSSKÅP, vit plåt, 1900/2000-tal, 6 lådor, ca 84x113, höjd 60 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, smuts, fläckar, bucklor kan förekomma, nycklar medföljer
543440
2018-05-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner