Ritningsskåp vit plåt 1900/2000-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSSKÅP, vit plåt, 1900/2000-tal, 6 lådor, ca 84x113, höjd 60 cm

Bruksslitage, smärre fläckar, smärre bucklor kan förekomma, nycklar medföljer

543442

2018-05-16