Björn Wessman

Björn Wessman
Björn Wessman

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): "Furieux", signerad Björn Wessman, numrerad 133/143, färglitografi,ca 60x80 cm

543447

2018-05-15