Universal Geneve damarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

UNIVERSAL GENEVE, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, safirglas, boettnr. 111650, 3673613, integrerat armband med gulddoublé, diameter 19,4 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med slitage

543449

2018-05-15