Certina damarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CERTINA, damarmbandsur, 18 k guld, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 152.9289.68, armband i 18 k guld, diameter 24 mm, totalvikt ca 35 g
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med repa, bakboett med bucklor
543455
2018-05-15