Certina damarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CERTINA, damarmbandsur, 18 k guld, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 152.9289.68, armband i 18 k guld, diameter 24 mm, totalvikt ca 35 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med repa, bakboett med bucklor

543455

2018-05-15