Nils Björlquist olemålning
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
NILS BJÖRKQUIST (1900-1991): Räv i vinterlandskap, signerad N Björkquist, olja på duk, 42x60 cm, a tergo daterad 1950
Kuntoraportti
543464
Päivämäärä:
2018-05-14