Nils Björlquist olemålning

Nils Björlquist olemålning
Nils Björlquist olemålning
Nils Björlquist olemålning
Nils Björlquist olemålning
Nils Björlquist olemålning
Nils Björlquist olemålning

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

NILS BJÖRKQUIST (1900-1991): Räv i vinterlandskap, signerad N Björkquist, olja på duk, 42x60 cm, a tergo daterad 1950

Kuntoraportti

543464

Päivämäärä:

2018-05-14