Ernst Lindgren oljemålning

Ernst Lindgren oljemålning
Ernst Lindgren oljemålning
Ernst Lindgren oljemålning
Ernst Lindgren oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST LINDGREN (1887-1948): Fäbod i vinterlandskap, signerad och daterad Ernst Lindgren 45, olja på duk, 70x84 cm

543468

2018-05-14