Anders Hugo

Anders Hugo
Anders Hugo

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS HUGO (född 1940), "Skärgårdskväll", signerad och numrerad, 17/90, färglitografi, bildmått ca 35x44 cm

543471

2018-05-15