Formula stolar design Ekstrand & Norman för Dux

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

RUUD EKSTRAND & CHRISTER NORMAN, stolar, 1 par, "Formula", Dux, 1970-tal, avtagbar klädsel i naturfärgad canvas, vitlackerat stålrörsunderrede, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar

543485

2018-05-15