Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
RUUD EKSTRAND & CHRISTER NORMAN, stolar, 1 par, "Formula", Dux, 1970-tal, avtagbar klädsel i naturfärgad canvas, vitlackerat stålrörsunderrede, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, fläckar
543485
2018-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här