Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
RUUD EKSTRAND & CHRISTER NORMAN, stol, "Formula", Dux, 1970-tal, avtagbar klädsel i naturfärgad canvas, vitlackerat stålrörsunderrede, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, fläckar
543491
2018-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här