Bonbonjär plunta och karaffer

Bonbonjär plunta och karaffer
Bonbonjär plunta och karaffer
Bonbonjär plunta och karaffer
Bonbonjär plunta och karaffer
Bonbonjär plunta och karaffer
Bonbonjär plunta och karaffer
Bonbonjär plunta och karaffer
Bonbonjär plunta och karaffer

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONBONJÄR, PLUNTA, KRAFFER, 3 st, 18/1900-tal, klöasglas, plunta med Gustav III:s monogram, en karaff med silverfattning, höjd 20-31 cm

Enstaka micronagg

543502

2018-05-14