Skulptur manlig torso
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, manlig torso, svartmålad stenmassa, höjd 73 cm
Enligt uppgift inköpt på Uppsala Auktionskammares auktion efter Björn Axén
Kuntoraportti
Nagg och repor
543528
Päivämäärä:
2018-05-15