Spegel gustaviansk stil
2018-05-15
543539
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, förgylld samt bronserad, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, dekor av pärlstav och spiralband, krönet med medaljong, festong med lagerblad och rosor samt rosett, höjd ca 124 cm