Poudreuse 1700-tal

Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POUDREUSE, sekelskiftet 1700/1800, sengustaviansk, fanerad med mahogny, 5 lådor med kannelerade fronter, överdel med inredning och spegel, listverk och nyckelplåtar av slät mässing, höjd 77, 77x46 cm, nyckel finns

Utdragsskiva fastnad, fanerbortfall, listdelar saknas, repor

543541

2018-05-15