Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, gustaviansk stil, urverk märkt Japy Frères, förgylld metall, höjd ca 53 cm
Slitage, nyckel saknas. Pendel medföljer
543542
2018-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här