Väggur Japy Frères

Väggur Japy Frères
Väggur Japy Frères
Väggur Japy Frères
Väggur Japy Frères
Väggur Japy Frères
Väggur Japy Frères
Väggur Japy Frères
Väggur Japy Frères

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, gustaviansk stil, urverk märkt Japy Frères, förgylld metall, höjd ca 53 cm

Slitage, nyckel saknas. Pendel medföljer

543542

2018-05-18