Golvlampa mässing
2018-05-15
543550
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, svängt stativ, trattformad skärm, höjd ca 143 cm
Smärre repor/ bruksslitage