Hans Valter Sundberg - Oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt interiör, signerad och daterad H. V Sundberg -59, olja på duk, ca 34x47 cm

Oramad

543552

2018-05-18