Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 61/250, bladstorlek 63x47 cm, oramade
543555
2018-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här