Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), 1900-talets mitt, abstrakt komposition, signerad H. V Sundberg, olja på duk, ca 42x60 cm
Slitage, oramad
543559
2018-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här