Hans Valter Sundberg - Oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), 1900-talets mitt, abstrakt komposition, signerad H. V Sundberg, olja på duk, ca 42x60 cm

Slitage, oramad

543559

2018-05-18