Hans Valter Sundberg - Blandteknik
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt komposition i svart, rött och gult, signerad och daterad H. V Sundberg -60, blandteknik på papper uppklistrat på pannå, ca 68x94 cm
Smärre märken, oramad
543562
2018-05-18