Grötskål Västervik

Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

GRÖTSKÅL, tenn, med hänklar, Christopher Ringeltaube ( 1755-1777) Västervik 1758, höjd inkl lock 19 cm

Slitage, bucklor

543564

2018-05-15