Ljusstakar tenn och tallrikar
2018-05-15
543566
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, TALLRIKAR, 3 st., tenn, 1800-tal, ljusstakarnas höjd 18, tallrikarnas diameter 21 cm
Slitage, bucklor