Silverföremål 1800-1900-tal

Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BÄGARE, SOCKERSTRÖARE, KAFFESKEDAR, DOSOR med silverlock, MOCCASKEDAR, 28 dlr, 18/1900-tal, silver, silvervikt ca 522 g

Slitage, gravyr

543575

2018-05-15