Orinetmatta

Orinetmatta
Orinetmatta
Orinetmatta
Orinetmatta

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Bakhtiari, ca 200x143 cm

Slitage, lagning, langeteringar med kraftigs slitage

543577

2018-05-19