Takampel empirestil 1900-tal

Takampel empirestil 1900-tal
Takampel empirestil 1900-tal
Takampel empirestil 1900-tal
Takampel empirestil 1900-tal
Takampel empirestil 1900-tal
Takampel empirestil 1900-tal
Takampel empirestil 1900-tal
Takampel empirestil 1900-tal

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, empirestil, 3 ljusarmar för elektrisk belysning, patinerad plåt samt förgylld brons, diameter ca 33 cm

Glas kring ljushållare trasigt

543599

2018-05-15