Takampel empirestil 1900-tal
Valmis
2018-05-15
543599
| Korkein tarjous | 8 800 SEK |
| Arviointi | 1 800 SEK |
TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, empirestil, 3 ljusarmar för elektrisk belysning, patinerad plåt samt förgylld brons, diameter ca 33 cm
Glas kring ljushållare trasigt