Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, empirestil, 3 ljusarmar för elektrisk belysning, patinerad plåt samt förgylld brons, diameter ca 33 cm
Glas kring ljushållare trasigt
543599
2018-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här