Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAJ FRANCK, "Prisma", vas, Nuutajärvi, Finland , underfång i lilablått, signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö -60, höjd ca 20 cm
En mindre nagg på kanten
543603
2018-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här