Kaj Franck Prisma vas

Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAJ FRANCK, "Prisma", vas, Nuutajärvi, Finland , underfång i lilablått, signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö -60, höjd ca 20 cm

En mindre nagg på kanten

543603

2018-05-20