Evert Lundqvist etsning

Evert Lundqvist etsning
Evert Lundqvist etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Figurkomposition, signerad Evert Lundqvist, numrerad 5/50, etsning, dedikation, ca 20x16,5 cm

543610

2018-05-15