Evert Lundqvist etsning

Evert Lundqvist etsning
Evert Lundqvist etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Figurkomposition , signerad Evert Lundqvist, numrerad 108/110, etsning, ca 31x25 cm

543612

2018-05-15