Evert Lundqvist etsning

Evert Lundqvist etsning
Evert Lundqvist etsning
Evert Lundqvist etsning
Evert Lundqvist etsning

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Komposition, signerad Evert Lundqvist, numrerad 3/50, etsning, ca 31x25 cm

Zustandsbeschreibung

543613

2018-05-15