Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Komposition, signerad Evert Lundqvist, numrerad 3/50, etsning, ca 31x25 cm
Zustandsbeschreibung
543613
2018-05-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner