Evert Lundqvist oljemålning

Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Kustvy, otydligt signerad Evert Lundqvist, olja på pannå, a tergo med dedikation, ca 28x20,5 cm

543614

2018-05-15