Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, ´´Opus 6´´ soffbord, bok, Haslev, Danmark, daterad 2002, skyltmärkt "Hand made in Denmark by Hasslev", höjd ca 50, 100x71 cm
Några mindre repor samt märken
543620
2018-05-20