Nils Jonsson Troeds sideboard
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS JONSSON, sideboard, modell Nr 222/Trio, teakfaner samt svart laminat (här överklätt med jakarandamönstrad självhäftande plast) samt svärtade ben med mässingsavslutningar, 1 skjutdörr, 5 lådor, Troeds Möbler, Bjärnum, höjd ca 72, 128 x 45 cm
Bruksslitage, repor/märken, senare självhäftande plast över dörrens svarta laminat,
543642
2018-05-15