Nils Jonsson Troeds sideboard

Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS JONSSON, sideboard, modell Nr 222/Trio, teakfaner samt svart laminat (här överklätt med jakarandamönstrad självhäftande plast) samt svärtade ben med mässingsavslutningar, 1 skjutdörr, 5 lådor, Troeds Möbler, Bjärnum, höjd ca 72, 128 x 45 cm

Bruksslitage, repor/märken, senare självhäftande plast över dörrens svarta laminat,

543642

2018-05-15