Sideboard Örnens teak

Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak
Sideboard Örnens teak

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1950-/60-tal, fanerat i teak med detaljer samt underrede i ek, dörrpar med invändig hyllinredning, 5 lådor, etikettmärkt "AB Möbelfabriken Örnen, Smålands Rydaholm", nyckel medföljer, höjd 105, 165x43 cm

Bruksspår, mindre slipskada i ena främre hörnet

543646

2018-05-15