Adolf Julius Berg oljemålning

Adolf Julius Berg oljemålning
Adolf Julius Berg oljemålning
Adolf Julius Berg oljemålning
Adolf Julius Berg oljemålning
Adolf Julius Berg oljemålning
Adolf Julius Berg oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ADOLF JULIUS BERG (1820-1873): Flodlandskap, signerad och daterad 1862, olja på duk, ca 27x34 cm

543673

2018-05-15