Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
KLOCKKEDJA, 18 k guld, pansarlänk, otydliga stämplar, Malmö, längd ca 42 cm, totalvikt ca 8,7 g
Slitage, några länkar är tunna
543692
2018-05-15