Urkedja 18 k guld

Urkedja 18 k guld
Urkedja 18 k guld
Urkedja 18 k guld
Urkedja 18 k guld

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

KLOCKKEDJA, 18 k guld, pansarlänk, otydliga stämplar, Malmö, längd ca 42 cm, totalvikt ca 8,7 g

Slitage, några länkar är tunna

543692

2018-05-15