Stefan Johansson herrarmbandsur
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STEFAN JOHANSSON, armbandsur, stål, 1990-tal, automatisk, safirglas, kronograf, datum, ref. 285, boettnr. 000065, cal ETA 7750, läderarmband, stålspänne, diameter 40 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bakboettsskruvar med skador samt 2 skruvar saknas, bruksslitage
543696
2018-05-15