Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, fanerad med jakaranda, klädd i svartskinn, sitthöjd ca 45 cm, cites intyg finns

Torkad skinn, slitage, fläckar

543700

2018-05-15