Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DANFORM, stolar, 4 st, Danmark, svart skinn med vita stickningar, skyltmärkta, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, ytskador, en stol med skador medföljer
543706
2018-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här