Stolar Danform

Stolar Danform
Stolar Danform
Stolar Danform
Stolar Danform
Stolar Danform
Stolar Danform
Stolar Danform
Stolar Danform
Stolar Danform
Stolar Danform

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DANFORM, stolar, 4 st, Danmark, svart skinn med vita stickningar, skyltmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, ytskador, en stol med skador medföljer

543706

2018-05-20