Anna E.Martino Blunden 1850-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA E. MARTINO BLUNDEN (1830-1915): Kvinna i orientaliskt landskap, signerad och daterad 185?, olja på duk, ca 51x61 cm,

PROVENIENS: Norrköpings Auktionsverk, Kvalitetsauktion 17-18 november 2007, katalognr 570

Reutscher, kantslitage efter ram

543712

2018-05-20