Anna E.Martino Blunden 1850-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANNA E. MARTINO BLUNDEN (1830-1915): Kvinna i orientaliskt landskap, signerad och daterad 185?, olja på duk, ca 51x61 cm,
PROVENIENS: Norrköpings Auktionsverk, Kvalitetsauktion 17-18 november 2007, katalognr 570
Reutscher, kantslitage efter ram
543712
2018-05-20