Salvador Dali färgetsning

Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Figurkomposition, signerad Dali, 120/145, färgetsning, ca 39,5 X 31,5 cm

543734

2018-05-15