Hans Valter Sundberg - Oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), 1900-talets mitt, abstrakt komposition i brunt, vitt och svart, signerad HV Sundberg, olja på duk, ca 62x89 cm

Krackelyr

543737

2018-05-18