Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), 1900-talets mitt, abstrakt komposition i brunt, vitt och svart, signerad HV Sundberg, olja på duk, ca 62x89 cm
Krackelyr
543737
2018-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här