Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Komposition med segelbåtar, olja på duk, signerad E H. Mantel, ca 96x122 cm

Färgbortfall

543750

2018-05-15