Axel Wallert oljemålning

Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL WALLERT (1890-1962): Motiv från Rom, signerad och daterad Axel Wallert 1950, olja på duk, ca 37x50 cm

543756

2018-05-15