Stekfat Kina

Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i familloe rosefärger av bl a Double Peacock, ca 29,5x21 cm

Underliggande nagg, emaljslitage

543764

2018-05-15