Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i familloe rosefärger av bl a Double Peacock, ca 29,5x21 cm
Underliggande nagg, emaljslitage
543764
2018-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här