Kristian Krokfors olja på duk

Kristian Krokfors olja på duk
Kristian Krokfors olja på duk
Kristian Krokfors olja på duk
Kristian Krokfors olja på duk
Kristian Krokfors olja på duk
Kristian Krokfors olja på duk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952):´´ Signals´´, signerad och daterade á tergo 88 Kristian Krokfors, olja på duk, 72x100 cm

543771

2018-05-15