Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
PER JULIUS (född 1951): Höga Kusten, signerad P. Julius, akvarell med guache, ca 13,5x10,5 cm, broschyr medföljer
Något vågigt blad,ej examinerad ur ram
543777
2018-05-15