Per Julius akvarell med guache

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

PER JULIUS (född 1951): Höga Kusten, signerad P. Julius, akvarell med guache, ca 13,5x10,5 cm, broschyr medföljer

Något vågigt blad,ej examinerad ur ram

543777

2018-05-15