Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), geometrisk komposition i svart och blått, signerad och daterad HV Sundberg -59, olja på duk, ca 89x62 cm
2 hål i dukens nedre del
543778
2018-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här